עמוד הבית    |    אודות    |    מועדון לקוחות    |    סניפים    |    כתבו עלינו    |    מבצעים    |    עודפים    |    תגובות    |    צרו קשר
מוצרי תינוקות הריון ולידה צעצועי התפתחות טיפים והמלצות


מוצצים מדגמים שונים ומבחר צבעים מוצגים ברשת החנויות מורד כלבו לתינוק , בין היתר משווקת מורד כלבו לתינוק גם מוצרי צריכה כמו למשל מבחר מוצצים לתינוקות מהחברות המובילות בעולם כמו לדוגמה מוצצים מבית אוונט אנגליה – Avent, מוצצים מבית מאם – Mam, מוצצים מבית הנסיך הקטן אנגליה – Little Prince, מוצצים מבית נובי ארה"ב - Nuby, מוצצים מאמי Mamy- , מוצצים ביבי - Bibi, מוצצים בבה - Bebe ועוד מוצצים מסוגים שונים ובמגוון צבעים ואיורים (דובונים, ארנבות, כוכבים, דמויות דיסני) כולל כאלה הזוהרים בשעות הלילה.

מיטב החברות למוצרי תינוקות בעולם מייצרים כיום מוצצים בכל מיני דגמים כגון: מוצצים זוהרים בלילה, מוצצים בטעמים, מוצצים לפגים ולקטנטנים, מוצצים עשויים גומי, מוצצים עשויים סיליקון ולייטקס, מוצצים קצרים, מוצצים ארוכים, מוצצים בעיצובים מאוירים, מוצצים עם / בלי ידית ועוד.

לכל גיל מוצצים המיועדים לו, קיימים מוצצים המותאמים ללסתו של תינוק בן יומו בין אם הוא פג ובין אם הוא בוגר 0-3 חודשים, בחלוף שלושה חודשים מוצצים אלה מוחלפים ע"י מוצצים גדולים יותר המתאימים ללסתו של תינוק בן 3-6 חודשים, בחלוף שישה חודשים מוצצים אלה שוב מוחלפים לאחרים וכן הלאה עד גיל שנתיים אלא אם הפעוט המתבגר מוותר על לקיחת מוצץ בגילאים אלה.

עלותם של מוצצים ממיטב החברות נעות בין 10 ₪ ל- 40 ₪ לזוג מוצצים , העלות בד"כ משתנה מחברה לחברה בהתאם למיתוגה בעולם ובהתאם לחומרים מהם עשויים מוצצים אלה כדוגמת סיליקון, לייטקס, גומי וכדומה.

צוות מורד כלבו לתינוק מזמין אתכם לחנויות מורד כלבו לתינוק להתרשם מקולקציית מוצצים רחבה של חברות רבות אשר תחום עיסוקם הוא ייצור מוצצים ומוצרים נלווים לאם היולדת ולתינוקה, צוות מורד כלבו לתינוק ישמח לעמוד לשירותכם בכל עת ולייעץ לכם בבחירת המוצרים המתבקשים לתינוקכם בכלל ובבחירת מוצצים איכותיים, מוצצים המותאמים לילדכם ע"פ גילו ובהתאם לצרכיו ורצונותיו.

רשת מורד כלבו לתינוק על חנויותיה מבטיחה ללקוחותיה מוצרים איכותיים ממיטב החברות המובילות ולכן מציגה מוצרים רבים החל ממוצרי צריכה, מוצרים נלווים לאם הטרייה ולתינוקה, חבילות לידה טרם היוולדו של הפעוט, עגלות תינוק, מושבי בטיחות, ביגוד ראשוני וצעצועי התפתחות.

מוצצים הם מוצר חיוני ביותר ונחוץ ביותר עבור תינוקות, מוצצים אינם מוצר חדש , מוצצים היו בשימוש עוד לפני מאות שנים, והם עדיין בשימוש גם היום.
מוצצים נועדו להרגיע את התינוק ולספק לו מענה לרפלקס המציצה שמרגיע אותו כ"כ ונותן לו תחושה של בטחון ושלווה, ישנם שאלות רבות המתלוות לכל הסוגיה של מוצצים אצל תינוקות, ישנם כאלו החושבים שמציצת מוצצים היא גורם המפריע להתפתחות תקינה של הדיבור ושל השיניים אצל תינוקות ומצד שני יש כאלו שחושבים שמוצצים הם גורם המאפשר לתינוק להרגע ולהרדם בשלווה ולהרגיש בטוח, בנוסף לכך ידוע לכולם שמציצת מוצצים היא אמצעי מעולה להפגת כאבים ובכי אצל תינוקות.

כיום ניתן למצוא מגוון עצום של סוגים שונים של מוצצים, יש מוצצים העשויים מסיליקון, מוצצים מגומי טבעי, מוצצים מיוחדים שאינם אמורים להפריע להתפתחות השיניים.מוצצים ארוכים, מוצצים קצרים, מוצצים בעלי צבעים וציורים המתאימים לתינוקות, ואפילו מוצצים שיש להם טעמים.

השימוש במוצצים אמור להשתנות בהתאם להתפתחותו של התינוק יש מוצצים המותאמים לחודשים הראשונים, ישנם מוצצים המותאמים לגיל חצי שנה ומעלה וישנם מוצצים המותאמים לגיל שנה וכך הלאה.
סוגית הגמילה של תינוקות מהשימוש במוצצים היא סוגיה שהורים רבים מייחסים לה חשיבות רבה, בסופו של דבר גמילה של התינוק משימוש במוצץ תגיע כאשר התינוק יהיה בשל ומוכן מבחינה רגשית ומבחינה פיזית להפסיק את השימוש במוצץ.
שוק המוצצים הוא שוק המוצף בסוגים שונים של מוצצים ישנם מוצצים זולים העשויים מחומרים פחות איכותיים וישנם מוצצים איכותיים שעלותם יקרה יותר אך השימוש בהם בטוח  יותר.

מוצצים דורשים גם שמירה על כללי בטיחות שהחשוב ביותר מבינהם הוא האיסור על תליית מוצץ על מתלה מיוחד המצורף לבגד התינוק זאת משום שישנה סכנה של חנק בעקבות הכרכות המתלה על צוואר התינוק.
חברת מורד כלבו לתינוק שהיא חברה מובילה בתחום מוצרי תינוקות, מזמינה אתכם לבוא ולהתרשם מהמבחר הגדול של מוצצים מסוגים שונים , אצלנו תוכלו למצוא מוצצים לכל הגילאים, ומוצצים מחומרים שונים ובמחירים שונים אנו בטוחים שאצלנו בחברת מורד כלבו לתינוק תוכלו למצוא את אותם מוצצים שמתאימים לתינוקכם , ע"פ הגיל שלו וע"פ הצרכים שלו.מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר מורד | כל-בו לתינוקמוצצים לתינוק מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.

מורד כל בו לתינוק בע״מ - רק מה שטוב לבייבי שלך

מוצרים לילדים בגיל הרך


בניית אתרים | אינדקס אתרים | קידום אתרים בגוגל | מדריך עסקים | Copyright © 2001-2014 NetStyle.