ערכת לידה


בשעה טובה ובמזל טוב עומד להגיע לעולם תינוק קטנטן אשר לו ייחלנו לא מעט ואיתו אנחנו הולכים לשנות את עולמנו.

תמונת תדמית בהיריון רשת מורד גיליס

הבאת תינוק לעולם היא לא דבר של מה בכך ולכך נלווים לא מעט תהליכים חיוביים אותם אנו ההורים הטריים נצטרך לעבור צעד אחר צעד ולעיתים אף במקביל.
השלב הראשון הוא כמובן סט בדיקות ההיריון אשר לעיתים נראה אינסופי אולם חשוב לעשותו בדקדקנות ובמקצועיות של הרופאים המוסמכים לכך.
בחודשים הראשונים להיריון מצבנו הפיזי ישתנה מעט ולעיתים אף יותר, הבטן תתחיל לתפוח, הגוף יהיה מעט כבד יותר, ייתכנו פה ושם  צרבות, כאבי גב והרגשת אי-נוחות אבל תמיד נדע שהמטרה מקדשת את התהליך.

ערכת לידה – מתי מתחילים לחפש?

יעברו מספר חודשים של היריון וכבר נתחיל בחיפוש אחר ערכת לידה ליולדת, נחפש בגוגל ובאתרי אינטרנט ידועים, נשאל חברות וחברים בעבודה, אחים או אחיות במשפחה ונתחיל בחיפוש אחר ערכה ליולדת אם כי לעיתים אפשרי בהחלט גם לבנות על מתנות לידה שהחברות הטובות יספקו.

חבילת לידה או בשמה השני ערכת לידה מיועדת כאמור לאם היולדת אך גם לתינוק שעומד להיוולד בשעה טובה בעוד תקופה קצרה.
לטובת העניין נתחיל במסע של מספר חנויות למוצרי תינוקות הפזורות בכל רחבי הארץ ונחפש אחר המוצרים המתאימים ביותר לצרכינו כהורים טריים לתינוק חדש במשפחה.

ערכת לידה – מה תכלול?

נתחיל בחדר לתינוק ממבחר חדרים וחברות יצרניות המשווקות בישראל, החל ממיטה עשויה מעץ מלא ועד שידה לאחסון ו/או החתלה, משם נמשיך לבחירתה של עגלת תינוק איכותית ויפהפייה שגם את התפעול שלה נצטרך ללמוד בהקדם.

חדר לתינוק - רשת מורד גיליס
מושב בטיחות או סלקל גם זו בחירה נבונה כי הרי הבטיחות של ילדינו היא החשובה מכל ולפיכך נוכל לחפש אחר מושב הבטיחות  מהטובים בעולם במבחני ריסוק וגם את הפרטים הללו ניתן לבחון במגוון אתרי אינטרנט.

ערכת לידה תכלול כמובן גם את כל מוצרי הפארם, הטיפול, האמבטיה לתינוק ואיך לא – את קולקציות הביגוד והטקסטיל לתינוק.

אם אפשר יהיה וכדאי לבקש מתנות לידה ומתנות לתינוק מחברים וחברות, בני משפחה ואפילו לעיתים מבעלי החנות שם תרכשו את חבילת הלידה בשלמותה.

ערכת לידה – בהחלט בשביל היולדת

ערכה ליולדת תכלול כמובן גם מוצרי היגיינה וטיפול ליולדת עצמה כמו לדוגמה משחת הזנה, משאבת הנקה, פדים וסינר הנקה, תחתוניות רשת וכדומה אשר ייכנסו לתיק הלידה אותו תכיני מבעוד מועד כדי לאסוף לבית החולם עם הגעת צירי הלידה.

תהליך הריון ולבטח תהליך הלידה מורכבים למדי אולם הציפייה לתינוק משלנו היא הרבה יותר חזקה, החיים עומדים להשתנות לחיוב ולטובה ומזוגיות של שניכם תצמח שלישייה ויותר.
ערכה ליולדת כמו כל ערכת הלידה ניתן לרכוש במגוון מוצרים ענק ברשת החנויות של מורד גילי'ס אשר שמחה לעמוד לשירותכם בייעוץ והכוונה לרכישה נבונה וצרכנית של המוצרים הרלוונטיים והמתאימים ביותר לצרכיכם יחד עם הגשמת חלומכם בעיצוב החדר המדהים לתינוק, עגלת התינוק החלומית ומבחר ענק של מוצרים ממיטב המותגים במחירים אטרקטיביים במיוחד.

רשת מורד גילי'ס למוצרי תינוקות מאז 1974 שמחה להיות שותפה בחוויה המדהימה של לקוחותיה ופעם אחר פעם מתרגשים הצוותים מחדש יחד עם ההורים הטריים, הסבא והסבתא, האחות והאח והמשפחה כולה.

נשמח לראותכם בחנויות הרשת ולהעניק לכם שירות אדיב, מקצועיות וחוויה נעימה.

 

צור קשר – מוצרי תינוקות רשת מורד גיליס

Main Menu