עגלות תינוק מומלצות

עגלות תינוק מומלצות - מורד גיליס

רשת מורד גילי'ס משווקת מבחר ענק של עגלות תינוק ממיטב החברות והמותגים המובילים בישראל ובעולם כולו לרבות עגלות תינוק משולבות, חצי משולבות, עגלות פרימיום ועגלות טיולון אשר משמשות לרוב תינוקות החל מגיל לידתם ועד גיל 3 שנים. בחנויות רשת מורד גילי'ס צוות מקצועי ומיומן עומד לרשותם של לקוחות אשר מתלבטים באיזה דגם עגלת תינוק לבחור, מהו הדגם המתאים ביותר לצרכיו ולשימושיו היומיומיים.

צוות רשת מורד גילי'ס מעניק ליווי צמוד ומייעץ על עגלות תינוק מומלצות ממיטב החברות המובילות אשר מספקות שירות במקרה של תקלות, תחזוקה שוטפת, תפעול העגלה וכדומה. מגוון עגלות תינוק מומלצות ניתן לראות בהיכלי התצוגה של חנויות רשת מורד גילי'ס לרבות חברות בוגבו Bugaboo, פג פרגו Peg Perego, סייבקס Cybex, עגלות ABC Design, בייבי ג'וגר Baby Jogger, מאמס אנד פאפאס Mamas & Papass, ג'ואי Joie, סטוקי Stokee, בבה קאר Bebe Car, גרקו Graco , מימה MIMA, בייביזן יויו BabyZen Yoyo וחברות בינלאומיות אחרות ונוספות.

עגלת תינוק מומלצת - מורד גיליס

עגלות תינוק מומלצות מחברות ישראליות

כמו כן ניתן לבחור בעגלות תינוק מומלצות ישראליות אשר כוללות אמבטיית עריסה בעלת שכיבה מלאה המיועדת לשימוש מגיל לידה וטיולונים מתכווננים לרבות שכיבה מלאה עם / נגד כיוון הנסיעה ולעיתים אף מתלווה לחבילת העגלה גם סלקל תואם אשר נחגר ברכב באמצעות חגורת הבטיחות או באמצעות בסיס רגיל / ISOFIX לרכב, סלקל מעין זה יכול גם להתחבר לעיתים לשלדת העגלה עצמה באמצעות מתאמים ייחודיים.

מבחר עגלות ישראליות אשר מיוצרות במדינות המזרח הרחוק יימכרו לרוב במחירים אטרקטיביים מאוד הנוחים לכל כיס, במגוון צבעים ובאיכות טובה למדי. עגלות תינוק מעין אלה משווקות ע"י חברות ומותגים ישראליים דוגמת אינפנטי Infanti, ביבה בייבי Biba Baby, איזי בייבי Easy Baby, בייבי מישל Baby Mishel, בייבי בוס Baby Boss, בייבי סייף Baby Safe, איה בייבי Aya Baby ואחרים נוספים.

מבחר עגלות תינוק איכותיות נמכרות סביב 1000 ₪ עד 8000 ₪ ומעלה, דבר שתלוי לרוב במותג עצמו, בביקוש הלקוחות עבורו ובאיכות החומר המרכיבים את אותה עגלת תינוק. לכל עגלת תינוק יש אחריות יבואן מורשה ובכל תקלה ועניין ניתן לפנות ישירות לרשת מורד גילי'ס והללו יבצעו את התיווך הנדרש לטובת טיפול בתקלה / פנייה של הלקוח.

עגלות תינוק מומלצות פרימיום

עגלות תינוק פרימיום כמו גם עגלות תינוק יוקרתיות יעניקו לצרכנים שם ומותג בינלאומיים, עגלות תינוק מעין אלה ברובן יציגו מפרט מפואר ויוקרתי של חומרי גלם, אביזרים נלווים, עיצובים ייחודיים ואיכות בלתי מתפשרת עם מנגנון שיווק מכירתי מהמובילים שיש. גם כאשר ידובר בשיווק אגרסיבי של יבואן / יצרן כזה או אחר עדיין חובת ההוכחה חלה על המותג עצמו, התפעול והשימוש היומיומי של עגלת התינוק במגוון שטחי נסיעה וטיולים שהרי זו מטרתה הראשונית של עגלת התינוק. עגלות תינוק פרימיום יאופיינו בדרך כלל במערכות בדים איכותיות ורכות הנוחות לגוף התינוק, אמבטיית עריסה מפנקת ומרווחת, טיולון מתכוונן למצבי שכיבה / ישיבה, אופציה לסלקל מתחבר לשלדת העגלה וכמובן שלדת עגלה עשויה מאלומיניום איכותי עם עמידות לטווח ארוך. למשקל העגלה ולמחירה יש כמובן גם משקל רב בפרמטרים אשר משפיעים על בחירת העגלה הנכונה ביותר.

עגלות תינוק מומלצות בראשיתן יומלצו ע"י צוות רשת מורד גילי'ס ללקוח ע"פ מקום מגוריו בין אם מדובר במושב / יישוב על תוואי השטח קשה יותר ולשם יידרשו גלגלים איכותיים ו/או גדולים יותר יחד עם מערכת בולמים (קפיצים) איכותית אשר תעמוד בנסיעה רכה ונוחה ככל הניתן ובין אם מדובר במיקום אורבני עירוני סטנדרטי שם תהיה חשיבות פחותה לסוג וגודל הגלגלים. בנוסף לעיל ההמלצה תתחשב בתקציב הנדרש ובפרמטרים של משקל, גודל קיפול, ידית מתכווננת לגובה, גובה העגלה / השלדה בכללותה, מבצע כזה או אחר אשר מעניק הטבה ו/או הנחה כלשהיא, קיפול ביד אחת ועוד. צוות מורד גילי'ס שמח לעמוד לרשות רבבות מלקוחותיו מאז שנת 1974 ולהעניק שירות אדיב, מקצועי ואטרקטיבי במחירים.

Main Menu