חברת בוגבו הינה חברה הולנדית בינלאומית אשר מעצבת עגלות תינוק, מוצריה של חברת בוגבו משווקים בכ- 50 מדינות, החברה מעסיקה כ- 900 עובדים ברחבי העולם לרבות הולנד, גרמניה, בריטניה, שוודיה, איטליה, ספרד, ארה"ב, אוסטרליה וסין. הרעיון המקורי של בוגבו נולד בשנת 1994 כאשר מקס ברנבורג סטודנט בוגר אקדמיה לעיצוב באמסטרדם מחפש רעיון לפרויקט הגמר שלו, הוא צפה בהוריו מהקומה השנייה בביתם והבחין בשני דברים, הפונקציונאליות של עגלת התינוק הייתה דלה מאוד והעיצוב שלה היה מאוד שמרני בצבעי כחול-בנים ורוד-בנות, מגושמות ומאוד לא מעניינות.

משרדי חברת בוגבו באמסטרדם הולנד      עגלת תינוק בוגבו קמיליאן 3 במבחר צבעים

בשנת 1996 נוסדה חברת בוגבו ע"י המעצב מקס ברנבורג והרופא אדוארד זנן אשר רצונם היה לרגש כל אדם בתנועה, התשוקה של השניים הייתה לחדשנות במוצרים. בשנת 1999 הושקה עגלת בוגבו ראשונה שכונתה אז בוגבו קלאסיק שכבר החלה לצוץ ברחובותיה של הולנד. כעבור כשנתיים בשנת 2001 הושקה עגלת תינוק בשם בוגבו פרוג "צפרדע" Bugaboo Frog בבריטניה במספר צבעים ובשנת 2002 כבר כיכבה עגלת בוגבו בסדרה "סקס בעיר הגדולה" בערוץ הטלוויזיה הפופולארי HBO. בשנת 2003 ניתן היה להבחין כבר בעגלות בוגבו ברחבי ארה"ב. עגלת התינוק בוגבו פרוג אופיינה במגוון צבעים לבחירה עבור החלק העליון של העגלה (גגון וכיסוי רגליים), דבר שאיפשר ללקוח לשנות את צבעי בדי העגלה מעת לעת, כמו כן הן אמבטיית העריסה והן הטיולון היו יכולים להתחבר לשלדת העגלה עם / נגד כיוון התנועה, מעבר לכך הציגה עגלת הבוגבו פרוג טכנולגיה חדשנית לרבות ידית מתכווננת לגובה אך גם עוברת מצד לצד, גלגלים קדמיים קשיחים עם מערכת בולמים להסעת העגלה בתוואי שטח קשים (חול, שלג, פארקים וכדומה) וגלגלים אחוריים עשויים מגומי אוויר לעבירות מקסימאלית בכל תנאי שטח. העגלה אופיינה בפרמטרים אורטופדיים יחידים במינם לרבות משטח עריסה עשוי עץ ומעליו מזרן בד מרוכסן דמוי שק שינה אשר שימש לחורף הקר, מעבר לכך היה סל אחסון תחתון מרווח עם שרוך סגירה נוח במיוחד ונפח של כ- 20 ליטר.

בשנת 2004 הושקה עגלת בוגבו במהדורה מוגבלת וייחודית בחסות המעצב Bas Kosters וכעבור שנה בשנת 2005 הושקו שתי עגלות בוגבו, האחת בשם בוגבו גקו Bugaboo Gecko והשנייה בשם בוגבו קמיליאן Bugaboo Cameleon במגוון בדים וצבעים אטרקטיביים. הן עגלת בוגבו גקו והן עגלת בוגבו קמיליאן הציגו מבחר צבעים לבחירה כאשר הושם דגש גם על שינוי גוונים של בסיס אמבטיית העריסה ולא רק של החלק העליון של העגלה (גגון וכיסוי רגליים) דבר שאפשר ללקוח לשנות מעת לעת את צבעי העגלה ולחדשה בהתאם למין היילוד או פשוט להתחדש במערכת בדים חדשה, מה שלא התאפשר במרבית עגלות התינוקות מאז ועד היום. במקביל לעיצוב המדהים המשיכו שתי עגלות הבוגבו גקו וקמיליאן להציג טכנולוגיה חדשנית לרבות ידית דחיפה מתכווננת לגובה ועוברת מצד לצד, מעצור ידני קפיצי, מערכת בולמים איכותית לרבות מערכת קפיצים פנימית בגלגלים הקדמיים וקפיצים משכחים אשר ניתן היה לשנות את מצבם ואת עוצמת השיכוך שלהם ע"פ משקל התינוק המשתנה, יחד עם זאת היה ניתן כמובן להסיע את אמבטיית העריסה או הטיולון עם / נגד כיוון התנועה.

בשנת 2007 התווספה למשפחת בוגבו "הדבורה" בוגבו בי Bugaboo BEE אשר אופיינה בטכנולוגיה חדשנית כעגלת תינוק משולבת (ללא אמבטיית עריסה) אשר משמשת את התינוק מיום היוולדו, כמו גם זוית שכיבה מלאה ואופציה להתחבר לשלדת העגלה עם / נגד כיוון התנועה, גם עגלה זו אופיינה כמו קודמיה במגוון עיצובים וצבעים מרהיבים בחלק העליון שלה (גגון), כמו כן הציגה טכנולוגיה חדשנית לרבות ידית דחיפה מתכווננת לגובה, ארבעה גלגלים קטנים יחסית אולם עם מערכת בולמים (קפיצים) ייחודית המתאימה לעבירות בכל תנאי שטח, העגלה הייתה קומפקטית, קלה, זריזה, איכותית והיוותה מותג יוקרתי וסמל סטאטוס לרבים ברחבי אירופה וארה"ב, גם בעגלת תינוק זו מסוג בוגבו בי היה ניתן להוסיף אביזרים נלווים כמו לדוגמה מחזיק כוס / בקבוק, שק שינה, תיק נשיאה, מתאמים לחיבור סלקל לשלדת העגלה, כיסויים וריפודים וכדומה, כפי שהיה ניתן לרוב להוסיף לכל מגוון עגלות בוגבו.

בשנת 2008 החלה חברות בוגבו בשיתוף פעולה עם המעצב Marc Jacobs ובשנת 2009 השלימה חברת בוגבו את מכירתם של 500 אלף דגמי עגלות בוגבו ברחבי העולם, בשנה זו השתתפה בוגבו בקמפיין RED למניעת נגיף האיידס HIV מאמא לתינוקה ותרמה 1% מכלל הכנסותיה של החברה, עגלת בוגבו רד Bugaboo RED אופיינה בשילוב צבעים ייחודיים ובולטים תוך שימוש בגוונים שחור-אדום.
בשנת 2010 שיתפה חברת בוגבו פעולה עם מותג הקוסמטיקה USLU Airlines והשתתפה ב- Britian Top Model.  בשנת 2011 הושק דגם נוסף של בוגבו אשר כונה "החמור" בוגבו דונקי Bugaboo Donkey  אשר היה מיועד לתינוק בודד או תינוקות תאומים או תינוקות אחים, שוב היה מדובר בטכנולוגיה חדשנית אשר מקנה יכולת לשלדה להצטמצם / להתרחב בהתאם לשימוש הייעודי בה, עגלת תאומים או עגלת תינוק יחיד, לעגלת הבוגבו דונקי ידית מתכווננת לגובה, גלגלים גדולים ורחבים התורמים לעבירות טובה מאוד בתנאי שטח, משטח אחסון תחתון גדול במיוחד, אמבטיות עריסה וטיולונים אשר יכלו להתחבר לשלדת העגלה עם / נגד כיוון התנועה, מנשא ייחודי למחשב נייד בעת שימוש בעגלה לתינוק יחיד, פגוש כפול, זוג צילונים נפרדים, שתי מערכות חגירה עם 5 עגינות אשר מעניקים בטיחות מירבית לתינוקות ועוד.

עגלת אחים בוגבו דונקי בצבע אדוםעגלת תינוק בוגבו דונקי בצבע אדום

בשנת 2013 הושק דגם נוסף מבית המותג היוקרתי בוגבו העונה לשם בוגבו בופאלו Bugaboo Buffalo כאשר הפעם הושם דגש על שלדה מאסיבית וגלגלים גדולים במיוחד לטובת התמודדות עם כל תנאי שטח, ידח עם זאת נשמר העיצוב המרהיב של העגלה יחד עם צילון מרווח יותר, ידית מתכווננת לגובה, פגוש קדמי וסל אחסון תחתון מרווח, באותה שנה הושקה גם קולקציה במהדורה מוגבלת בשיתוף המעצב הבינלאומי Andy Warhol.

עגלת תינוק בוגבו בופאלו בצבע כחולעגלת תינוק בוגבו בופאלו בצבע כחול רויאל עם אמבטיית עריסהעגלת תינוק בוגבו במהדורה מוגבלת אנדי וורהולעגלת תינוק בוגבו אנדי וורהול במהדורה מוגבלת

מאז הקמתה של חברת בוגבו ועד היום ממשיכה בוגבו להמציא כל פעם מחדש את הגלגל, דגמים חדשניים כמו בוגבו בי פלוס Bugaboo Bee Plus, בוגבו בי 3 Bugaboo Bee, בוגבו קמיליאן 3 Bugaboo Cameleon , בוגבו בי 5 Bugaboo Bee אשר מאופיינים בטכנולוגיה חדשנית המקנה נוחות מירבית לתינוק ולהורים, עיצוב מדהים תוך שילוב של מערכות בדים איכותיות עם גוונים ועיצובים ייחודיים והנדסת אנוש מובילה בשימוש היומיומי של העגלה. עגלת בוגבו הפכה מה זמן למותג אופנה יוקרתי ולסמל סטאטוס ומהווה את הסמן הימני לכלל החברות בעולם אשר מייצרות ומעצבות עגלות תינוק.

עגלת תינוק בוגבו קמיליאן 3 במבחר צבעיםעגלת תינוק בוגבו בי 3 בצבע צהוב

רשת מורד גילי'ס משווקת מורשית של המותג בוגבו בישראל לרבות עגלות בוגבו על כל אביזריהם, צוות מורד גילי'ס ישמח לעמוד לשירותך בכל עת בסניפי הרשת ולייעץ לך בבחירת עגלת הבוגבו המתאימה ביותר לצרכייך, כמו כן להעניק לך את השירות, האחריות והיוקרה להם התכוונו הוגי הרעיון מאז 1996.  בואו להתרשם ממגוון ענק של עגלות תינוק פרימיום ברשת מורד גילי'ס.

עגלת תינוק בוגבו קמיליאן 3   עגלת תינוק בוגבו בי 3   עגלת תינוק בוגבו דונקי   עגלת תינוק בוגבו בופאלו

סרטון משרדי החברה בוגבו | Bugaboo 

סרטון בוגבו קמיליאן 3 | Bugaboo Cameleon 3

סרטון בוגבו בי 3 | Bugaboo BEE 3