חדרי תינוקות מעוצבים

חדר לתינוק רוז.jpg

רשת מורד גילי'ס משווקת מבחר ענק של חדרי תינוקות מעוצבים ממיטב החברות הישראליות המובילים בישראל לרבות סגל בייבי, טל רהיטי תינוקות, שניר בבה ועוד. החברות הללו מייצרות ו/או מייבאות מיטות באיכות גבוהה מאוד אשר עשויות מעץ בוק מלא, שידות החתלה ואחסון, ארונות ואביזרים נלווים לחדר התינוק. מיטות התינוק מיוצרות בכפוף לתקני הבטיחות המחמירים של מכון התקנים הישראלי לרבות עמידה בתנאים מחמירים כמו לדוגמה שימוש בצבעים בלתי רעיליים, מעקה מיטת התינוק מתכוונן מעלה / מטה, בסיס המיטה מתכוונן, מרווחים שווים ומוגדרים של פסי העץ לאורך ורוחב המיטה, גלגלים עם מעצורים וכן הלאה. כמו כן קיים מגוון גדול של שדיות החתלה / אחסון ברוחב של 1 מטר עד 120 ס"מ ועומק סביב 55-60 ס"מ עם חלוקת מגירות מגוונת המסייעת להחתלה ושימוש יומיומי לאחסון הביגוד, אביזרי ההחתלה, הפארם והטקסטיל.

חדרי תינוקות מעוצבים - מורד גיליס
חדרי תינוקות מעוצבים ברמת גימור יוקרתי

מגוון רחב של מיטות, שידות וארונות אחסון בעיצוב ייחודי ורמת גימור יוקרתית ניתן להשיג ברשת החנויות של מורד גילי'ס, הללו מאופיינים במיטות ושידות עם קווי גימור מעוגלים תוך שימוש בקרניזים ו/או במות מעוצבות בתחתית השידה ו/או צבעים ייחודים בגווני אפור / שמפניה וכדומה. לרוב שידות מעין אלה לא יחל בהם אזכור להיותן שידות לחדרי תינוקות אלא בהחלט תוכלנה לשמש לחדרי נוער מאוחר יותר ככל קומודה או שידה יפיפייה ומעוצבת לחדר שינה אשר אינו מהווה חדר לתינוק כאמור.

צוות רשת מורד גילי'ס מעניק ליווי צמוד ומייעץ בבחירת חדרי תינוקות מעוצבים ממיטב החברות המובילות אשר מספקות תקופת אחריות ושירות עד בית הלקוח במקרה של תקלה וכדומה.
מגוון דגמים של חדרי תינוקות ניתן לראות בהיכלי התצוגה של חנויות רשת מורד גילי'ס לרבות שידות ברוחב 100-120 ס"מ, מיטות מעץ מלא, ארונות אחסון, מגירות אחסון מתחת למיטה, כורסאות הנקה ואביזרים נלווים נוספים. מיטות תינוק איכותיות הנושאות תו תקן ישראלי יימכרו לרוב סביב 650-1500 ₪, מחיר התלוי בדגם ועיצוב המיטה. שידות החתלה ו/או אחסון יימכרו לרוב סביב 650-2800 ₪, מחיר התלוי בחומר ממנו עשויה השידה כמו לדוגמה מלמין / אפוקסי / MDF וכדומה, מידות השידה (רוחב/עומק ס"מ), חלוקת המגירות (3X3 / אחר), במה רצפתית או גלגלים וכמובן העיצוב הכללי של השידה כולה.

תקציב לרכישת חדרי תינוקות מעוצבים

רכישת חדרי תינוקות מעוצבים כמו גם רכישת עגלת תינוק, מושב בטיחות וחבילת הלידה בכללותה מהווים אבן דרך חשובה בעיצוב עולמו ההתחלתי של הוולד אשר עומד להגיע לעולם, יחד עם זאת חישוב תקציב משוער בו נוכל לעמוד – יש לו חשיבות רבה. כאן מקומו של הצוות המקצועי ברשת החנויות מורד גילי'ס בא לידי ביטוי לרבות המלצה על מיטה, שידה ומרכיבים נוספים המתבקשים בהתחשב במקום המגורים דוגמת יחידת דיור זמנית או דירה גדולה בו מוקצה חדר נפרד לתינוק או דירה בה בשלב הראשוני נדרשים ההורים הטריים להלין את התינוק יחד עימם בחדר השינה או בכל סיטואציה אחרת / נוספת אותה מגדיר ומתאר הלקוח. בהתאם לפרמטרים לעיל ובינתן תקציב כספי לרכישת החדר לתינוק, צוות מורד גילי'ס מייעץ לזוג הטרי לרכוש את החבילה המתאימה ביותר לצרכיו. צוות מורד גילי'ס שמח לעמוד לרשות רבבות מלקוחותיו מאז שנת 1974 ולהעניק שירות אדיב, מקצועי ואטרקטיבי במחירים.

Main Menu