מתנות ליולדת ולתינוק

מתנה לתינוק - מוצרי תינוקות מורד גיליס

רשת מורד גילי'ס משווקת ומציגה בחנויותיה מגוון רחב של מתנות ליולדת ולתינוק החל מביגוד ואביזרי טקסטיל, סט מצעים למיטה עריסה ולול, חליפות לאירוע ברית או בריתה, כריות הנקה, משאבות הנקה, מוצרי טיפול ופינוק, מוצרי פארם וכמו כן צעצועי התפתחות, טרמפולינות לתינוק, נדנדנות לתינוק, אוניברסיטאות ושטיחי פעילות ועוד.

האם היולדת בהיותה אחרי תהליך מורכב ומאתגר שנמשך כ- 9 חודשים ובסופו של תהליך זה נולד בשעה טובה הוולד נמצאת בשלב שיא בו חייה משתנים לטובה, הן היא והן בן זוגה חווים לראשונה את חוויית ההורות ויחד עמה מגיעים חששות מה אנו כהורים טריים צריכים לעשות עבור תינוקנו, מה הוא הנכון ומהו הלא נכון ובעת זו מתנה ליולדת ולתינוק יכולים בהחלט להיות גם קורסי העשרה, יוגה בייבי משותפת, שחייה עם פעוטות ומגוון רחב של חוגים אשר מחברים עוד יותר בין האם לתינוקה, גם סדנה או קורס מעין אלה יכולים להוות מתנה נהדרת עם זיכרונות מתוקים לאם היולדת הטרייה.

חופשת הלידה אשר מגיעה בסמוך למועד הלידה בה נהנית האם היולדת ממספר חודשים של חופשה מקנים לה את היכולת לטייל עם תינוקה בעיר ובטבע. התינוק בימיו הראשונים מתחיל לפתח את חושיו, עבור חוש הראייה וחוש השמיעה בשלב הראשון ישמשו מוביילים מוסיקליים עם אפקטים של תאורה, ספרים צבעוניים לעגלה המאופיינים בצבעי שחור-לבן-אדום, צעצועי תלייה על גבי אוניברסיטאות וקשתות, מזרני פעילות צבעוניים וכדומה. בשלב מאוחר יותר נוכל לשלב גם צעצועי התפתחות נוספים אשר יתרמו להתפתחות המוטוריקה העדינה והגסה אצל התינוק. כל המוצרים המוזכרים לעיל יכולים להוות מתנות ליולדת ולתינוק אשר יעניקו גם ערך מוסף לטווח ארוך.

תקציב מתנות ליולדת ולתינוק

יתרונה של רשת מורד גילי'ס אשר מתמחה במוצרי תינוקות הריון ולידה הוא בהצגה ושיווק מבחר ענק של מוצרים אשר יכולים בהחלט להוות מתנות ליולדת ולתינוק במניפת תקציב אשר נעה ממאות שקלים בודדים ועד אלפי שקלים תוך השתדלות לקלוע למטרת הצרכן מחד ולמקבל המתנה העתידי מאידך. אופציה נוספת הניתנת ברשת מורד גילי'ס היא הכנת רשימת מתנות מבעוד מועד אשר מכינים אותה יחד אנשי הצוות של מורד גילי'ס בשיתוף האם ההריונית, כך שלאחר הלידה האם הטרייה מנווטת את חבריה, הוריה, אחיה, אחיותיה לחנויות הרשת במטרה לרכוש את המוצרים אשר נבחרו מבעוד מועד. אופציה נוספת הקיימת ברשת החנויות מורד גילי'ס היא רכישת "כרטיס מתנה" GIFT CARD אשר במקרה זה יוכל הצרכן נותן המתנה להקציב בכרטיס המתנה תקציב ככל העולה לרוחו כמו לדוגמה: חברה טובה שלך רוכשת כרטיס מתנה ע"ס 500 ₪, מקבלת לידה כרטיס הדומה לכרטיס אשראי סטנדרטי ובליווי מעטפה וברכה יפה נותנת את המתנה ליולדת ולתינוקה. כעבור תקופה של ימים או שבועות או חודשים יכולה לבוא האם הטרייה לאחת מחנויות רשת מורד גילי'ס ולרכוש כאוות רצונה מבחר מוצרי התפתחות, פארם וטיפול וכל מוצר כלשהוא מהמגוון הענק הקיים בחנויות הרשת ולשלם באמצעות אותו "כרטיס מתנה".

רעיונות למתנות ליולדת ולתינוק

מבחר גדול של רעיונות יצירתיים נמצא בראשם של הצוות המיומן והמקצועי ברשת מורד גילי'ס, הצוות מכיל יועצי/ות מכירה וותיקים עם ניסיון רב הן כיועצי מכירה בחנויות הרשת והן בעצמם כהורים לילדים ואף סבתות לנכדים. מבחר רעיונות יצירתיים אשר התקציב עבורם לא חייב להיות גבוה במיוחד ניתנים למימוש בחנויות הרשת מורד גילי'ס ולהלן מספר דוגמאות: רכישת אותיות מעוצבות עם שם התינוק אשר ניתן להדביקם עם דבק דו צדדי על גבי הקיר הסמוך למיטת התינוק או בכל מקום אחר בחדר, מדבקות נייר ממגוון דמויות דיסני אשר ניתן להדביקן על גבי קירות חדר התינוק, מגוון ענק של אוניברסיטאות, מרכזי פעילות והתפתחות, מזרני פעילות, משטחי פעילות צבעוניים, כריות הנקה שהן גם כריות הפעלה והתפתחות מוטורית לתינוק, מוביילים אורקוליים המכילים תנועה, מנגינה ותאורה, טרמפולינה רוטטת ומנגנת, נדנדות מרגיעות בליווי מספר מנגינות נעימות, עריסות מעוצבות, לולים שימושיים ליום-יום, ביגוד ואביזרי טקסטיל לאירוע הברית / בריתה וליציאה מהבית ביום-יום, עגלות וטיולונים, חדרי תינוקות, כורסאות הנקה ומוצרים "גדולים" אשר יכולים להוות מתנה מהסבים והסבתות הקרובים אשר שמחים בחלקכם כמובן אולם גם בחלקם הם עצמם היותם לראשונה הופכים לסבא ולסבתא – אירוע מרגש לכשעצמו, כרטיסי מתנה GIFT CARD אשר ניתן לתקצב אותם מראש לסכום המתבקש, שוברים לסדנאות והכשרות להורים הטריים ולתינוק, ספרים ברוח האירוע הדנים בנושאים דוגמת הורות, תינוקות, התפתחות וכדומה. צוות מורד גילי'ס שמח לעמוד לרשות רבבות לקוחותיו מאז שנת 1974 וישמח גם לעמוד לשירותך בכל עת בסניפי הרשת.

Main Menu