ערכה ליולדת

ערכה ליולדת - מוצרי תינוקות מורד גיליס

רשת מורד גילי'ס משווקת מבחר ענק של מוצרי תינוקות הריון ולידה החל מתקופת הטרום לידה ועד בגרותו של הפעוט והגיעו לגיל 3 לערך. בשלב זה נתעמק בערכה ליולדת אשר ידועה גם בשמה השני "חבילת לידה" להריונית. נהוג לחלק את הערכה ליולדת לכמה קטגוריות וההמלצה החמה היא בהחלט לסייר בכמה חנויות / רשתות אשר מתמחות במוצרי תינוקות הריון ולידה ובסופו של דבר לבחור את החנות האחת בה יירכשו כלל המוצרים. המטרה במקרה מעין זה הוא לרכז את כלל המוצרים ברכישה אחת בה נוכל אנו כלקוחות להתמקח על המחיר ובתום מו"מ קצר להניב את העסקה הטובה ביותר עבורנו.

ערכה ליולדת – מה היא כוללת ?

מבחר ענק של מוצרים ממיטב החברות המובילות בישראל ובעולם משווקים בחנויות רשת מורד גילי'ס, החל מחדרי תינוקות, מיטות מעץ מלא ושידות אחסון / החתלה במגוון מידות ועיצובים לבחירה ממיטב היצרנים הישראליים המובילים, מזרנים אורטופדיים דו-צדדיים עם שכבת "רשת נושמת" הנושאים תווי תקן ישראליים מחמירים ועד עגלות תינוק ממיטב המותגים והחברות המובילות אשר ישמשו את התינוק מגיל לידה ועד 3 שנים לערך. כמו כן מושבי בטיחות המיועדים לשימוש מגיל לידה הנחגרים עם / נגד כיוון הנסיעה או סלקלים המיועדים גם לחגירה ברכב באמצעות חגורת בטיחות הרכב או בסיס ISOFIX ואשר ניתן לחברם למבחר שלדות עגלות תינוק באמצעות מתאמים ייחודיים. בנוסף למוצרים "הגדולים" המאופיינים ברהיטים, עגלת תינוק ומושב בטיחות אנו נדרשים גם למוצרים נלווים דוגמת מוצרי פארם, טיפול, החתלה ומוצרי אמבט, ביגוד ומוצרי טקסטיל, צעצועי התפתחות, לולים, עריסות ועוד.

בחנויות מורד גילי'ס ניתן להשיג את כלל המוצרים הנדרשים לתקופת הטרום לידה, כמו גם מוצרים המלווים את האם ההריונית לחדר הלידה לרבות תחתוניות רשת חד-פעמיים, שמן פירנאום, חזיות הנקה, פדים להנקה, משחות הזנה לפטמות, תכשירי מניעת סימני מתיחה ועוד. כמו כן ניתן לשריין ולבצע הזמנת לידה לכל המוצרים הנלווים מבלי לקחת הביתה אלא להשאירם בתשלום מקדמה במחסני החניות ועם קבלת הבשורה המשמחת על הולדת הוולד לשלוח נציג מטעמכם שיאסוף את כל המוצרים אשר נאספו לטעמכם מבעוד מועד.

בנוסף לאותם מוצרים "גדולים" המזוהים עם הרהיטים לתינוק, מזרן איכותי ואורטופדי לתינוק, עגלת תינוק, מושב בטיחות / סלקל לתינוק ובנוסף לאותם תכשירי פארם לאם ההריונית בתקופת טרום הלידה, נצטרך לאסוף ולשריין הזמנה לכל מוצרי הטיפול כמו לדוגמה מוצרי אמבט לרבות אמבטיית רחצה, דפני, שמפו, סבון, שמני אמבט, שמני עיסוי וכדומה. בנוסף לעיל מומלץ לרכוש את חומרי הכביסה הרלוונטיים לשנה הראשונה של התינוק בהם הוא רגיש מתמיד ולפיכך מומלץ להשתמש באבקת כביסה ומרכך ייחודיים ועדינים לעור התינוק. יחד עם זאת נידרש להזמין ולרכוש משחות החתלה, תכשירי טיפול, טיטולים להחתלה יומיומית ואביזרי האכלה דוגמת בקבוקים, מחלקי מנות, משאבות הנקה ועוד. לכל העיל נוסיף גם את מוצרי הטקסטיל והביגוד התחתון והעליון לרבות חזיות תיתק, אוברולים, מגבות, שמיכות, מצעים, משטח החתלה ואביזרי אופנה כמו וילונות, כתר למיטה, כיסויים ומערכות בדים לעיצוב סביבת התינוק.

תקציב ערכה ליולדת – כמה זה עולה לנו ?

ערכת לידה אשר כוללת את המוצרים הנלווים אשר הוזכרו לעיל יחד עם חדר לתינוק המורכב משידה, מיטה ומזרן תואם ובנוסף עגלת תינוק וסלקל / מושב בטיחות המיועדים לשימוש מגיל לידה יתווספו לתקציב עם שוליים רחבים למדי היות והנ"ל תלוי בסוג המרכיבים, החברה ו/או המותג, שנות האחריות ובינתן מבצע כזה או אחר.

ניתן לומר באופן גורף כי ערכה ליולדת אשר תכלות את מרבית המרכיבים באיכות טובה למדי תימכר סביב 5000 ₪ עד 9,000 ₪ ויותר. יחד עם זאת ברשת מורד גילי'ס ניתן להשיג מבחר מבצעים אטרקטיביים של חבילות לידה, חדרי תינוקות המהולים בהטבות ובאחוזי הנחה ניכרים המניבים בסופו של דבר חבילת לידה נאותה במחיר נוח לכל כיס. צוות מורד גילי'ס שמח לעמוד לרשות רבבות לקוחותיו מאז 1974, הרשת נחשבת למובילה ואטרקטיבית במחיריה ברבות עשרות השנים ועיקר התמחותה הוא מוצרי תינוקות הריון ולידה.

Main Menu