פג פרגו | PEG PEREGO

עגלת תינוק פג פרגו - מוצרי תינוקות מורד גיליס

רשת מורד גילי'ס משווקת מבחר ענק של עגלות תינוק ממיטב החברות והמותגים המובילים בישראל ובעולם לרבות עגלות תינוק משולבות, חצי משולבות, עגלות פרימיום ועגלות טיולון אשר משמשות לרוב תינוקות החל מגיל לידתם ועד גיל 3 שנים. אחד המותגים הבינלאומיים המובילים את תחום עגלות התינוק בעולם הוא פג פרגו PEG PEREGO איטליה. רשת מורד גילי'ס הינה משווק מורשה של מוצרי פג פרגו PEG PEREGO בישראל ומעניקה באמצעות היבואן המורשה תקופת אחריות ושירות במקרה של תחזוקה ו/או תקלה כלשהי. מגוון רחב של מוצרים מבית פג פרגו איטליה משווקים בחנויות רשת מורד גילי'ס לרבות עגלות תינוק, טיולונים, כסאות אוכל, סלקלים, בסיסים לרכב, מושבי בטיחות ועוד, הללו מאופיינים באיכות גבוהה במיוחד ועיצוב פרימיום איטלקי.  

כסא אוכל פג פרגו - מוצרי תינוקות מורד גיליס

פג פרגו – מי אנחנו ?

פג פרגו חברה איטלקית אשר הוקמה בשנת 1949 על ידי ג'וזפה פרגו וחוללה מהפכה בשוק עגלות התינוק תוך דגש על עיצוב אלגנטי וסגנון, איכות גבוהה, טכנולוגיה מתקדמת ותקנות בטיחות בינלאומיים. צוות של מומחים מפקח על כל תהליך הייצור כדי להבטיח מוצרים באיכות גבוהה אשר מגיעים היישר ממפעלי הייצור באיטליה עד לחנויות המשווקות את מוצרי פג פרגו ברחבי מדינות העולם. במשך שנים רבות חברת פג פרגו מובילה את תחום עגלות התינוק בישראל ובעולם תוך שימת דגש על נוחות מרבית של התינוק כמו לדוגמה במרבית דגמי העגלות ניתן להבחין במודולריות הכוללת שלדת עגלה חזקה ועמידה לאורך זמן, אמבטיית עריסה מרווחת מאוד, טיולון מרווח המתחבר לשלדת העגלה עם / נגד כיוון הנסיעה, סלקל בטיחותי לרכב ותיק עגלה תואם.

פג פרגו – דגמים

מבחר עגלות תינוק מודולריות מבית פג פרגו איטליה ניתן לראות ולהזמין בחנויות רשת מורד גילי'ס, עגלות פג פרגו מאופיינות באיכות גבוהה ובהנדסת אנוש גבוהה במיוחד תוך הבנת צרכי הלקוח לשימוש יומיומי בכל תוואי שטח. מרבית דגמי פג פרגו יכילו מערכת גנצ'ומטיק אשר ממוקמת במרכז שלדת האלומיניום ועליה יורכבו בפשטות וללא כל מתאמים הסלקל, העריסה, הטיולון בקליק אחד פשוט לתפעול יומיומי. שלדות עגלות הפג מאופיינות ברובן בקיפול מהיר וקומפקטי באופן יחסי, ידית דחיפה מתכווננת, גלגלים קדמיים מסתובבים 360 מעלות הניתנים לקיבוע בתנאי שטח קשים יותר, גלגלים אחוריים בגודל בינוני-גדול ומעצור משותף לעצירת העגלה, סל אחסון תחתון מרווח. כמו כן עגלות פג פרגו כוללים באופן מודולארי את אמבטיית העריסה המרווחת, טיולון הניתן לשכיבה מלאה ומכיל כ- 3 מצבי ישיבה / שכיבה אשר ניתן לחברו עם / נגד כיוון הנסיעה, סלקל בטיחותי לרכב אשר ניתן לחברו ברכב באמצעות חגורת הבטיחות שברכב או באמצעות מנגנון ISOFIX בבסיס לרכב (תוספת). סלקל פג פרגו עומד בכל מבחני הריסוק המתבצעים מעת לעת במכוני בדיקה מחמירים בעולם ומהווה את קדמת הטכנולוגיה בעולם הבטיחות בתחום זה. במרבית דגמי פג פרגו ניתן לקבל גם תיק נשיאה מעוצב תואם לצבעי ועיצוב בדי העגלה אשר ניתן לחברו לידית הדחיפה בעגלה או לשאת אותו באופן ידני. דגמי פג פרגו כאשר הם מכילים את שלושת הפריטים לרבות עריסה, טיולון, סלקל לרכב ותיק תואם יימכרו סביב 2500-6000 ₪ ומעלה אם כי לעיתים קרובות מתקיימים מבצעים בכל מחלקות החנות וגם עגלות פג פרגו נהנות ממחירי מבצע אטרקטיביים במיוחד.

ברשת החנויות מורד גילי'ס ניתן לרכוש מוצרים נוספים מבית פג פרגו איטליה, ולא רק עגלות תינוק, כמו למשל כסאות אוכל מפנקים עם מערכת ריפוד איכותית למדי, כסאות אוכל אשר מתכווננים מעלה / מטה בגובה ומשענת הגב אף היא מתכווננת קדימה / אחורה לנוחות מרבית של הילד/ה, כמו כן כיסא האוכל פג פרגו מכיל מגש אוכל כפול נשלף ושלדה חזקה ועמידה לאורך זמן. עוד ניתן לרכוש ברשת מורד גילי'ס מושבי בטיחות, סלקלים ומוצרים נוספים מבית פג פרגו PEG PEREGO המאופיינים כולם באיכות ועיצוב גבוהים במיוחד. צוות מורד גילי'ס שמח לעמוד לרשות רבבות מלקוחותיו מאז שנת 1974 ולהעניק שירות אדיב, מקצועי ואטרקטיבי במחירים.

Main Menu